Wondsnelverband nr. 3 - 8 x 10 cm. Het wondsnelverband met hechtpleister is een steriel non-woven snelverband voor het snel en gemakkelijk kunnen verlenen van eerste hulp.
Het wondsnelverband nr 3 met hechtpleister is een steriel non-woven snelverband voor het verlenen van eerste hulp, met een handige hechtpleister. Het snelverband heeft een hoog absorptievermogen, is sterk, zacht, hypoallergeen en ventilerend. Deze non-woven uitvoering bestaat uit een elastisch windsel met een non-woven niet-verklevend wondkussen. Het wondkussen bestaat uit 70% viscose en 30% polyester. Het geheel is gecomprimeerd gevouwen.
Het wondsnelverband nr. 3 is voorzien van een elastisch windsel en een niet verklevend kompres. Aan beide zijde is het wondsnelverband nr. 3 voorzien van hechtpleister.
Eigenschappen van het wondsnelverband nr. 3
De isolatie reddingsdeken Goud / Zilver biedt bescherming tegen koude, afkoeling, bevriezing,...
Universeel zwachtel 5m x 6cm. De universeel zwachtel is 5m lang en 6cm breed en bestaat uit...
Deze nitril handschoenen zijn zeer geschikt voor het veilig en hygiënisch onderzoeken van...
Een niet verklevend absorberend wondkompres, welke bestaat uit 70% viscose en 30% polyester....
De wondpleister waterafstotend is met name geschikt voor de gebruiker die veel in contact komt...
Elastisch windsel - 400 x 6 cm. Het elastisch windsel 400 x 6 cm en bestaat uit 40% viscose en...
De HEKA silk hechtpleister is een hechtpleister welke onder andere gebruikt kan worden voor...
Een niet verklevend absorberend wondkompres, welke bestaat uit 70% viscose en 30% polyester....