De Barikos oogspoelfles met 620 ml gamma gesteriliseerd water. Hierdoor is de oogdouche geschikt voor het verwijderen van (bijtende) chemische stoffen of vuiltjes.
De Barikos oogspoelfles is gevuld met 620 ml gamma gesteriliseerd water. Hierdoor is de oogdouche geschikt voor het verwijderen van (bijtende) chemische stoffen of vuiltjes in het oog. De Barikos oogspoelfles is voorzien van een handige oogschaal welke perfect past over het oog. Hierdoor voelt de oogschaal comfortabel aan.
Deze unieke oogschaal van de Barikos oogspoelfles is voorzien van een handige afvoerslang die het gespoelde water meteen afvoert, zonder dat dit opnieuw in het oog terecht komt. Hiermee voorkomt uw verdere irritatie. De inhoud van deze Barikos oogspoelfles is voldoende voor circa 5 minuten durende effectieve oogspoeling.
Gebruiksvoordelen Barikos oogspoeling zijn:
Kenmerken:
Elastisch windsel - 400 x 8 cm. Het elastisch windsel 400 x 8 cm en bestaat uit 40% viscose en...
Een niet verklevend absorberend wondkompres, welke bestaat uit 70% viscose en 30% polyester....
Wondsnelverband nr. 2 - 6 x 8 cm. Het wondsnelverband met hechtpleister is een steriel...
Wondsnelverband nr. 3 - 8 x 10 cm. Het wondsnelverband met hechtpleister is een steriel...
In deze wandhouder kan een oogspoelfles van Cederroth worden bevestigd. Als de oogspoelfles...
Universeel zwachtel 5m x 6cm. De universeel zwachtel is 5m lang en 6cm breed en bestaat uit...
Een niet verklevend absorberend wondkompres, welke bestaat uit 70% viscose en 30% polyester....