Wondsnelverband nr. 2 - 6 x 8 cm. Het wondsnelverband met hechtpleister is een steriel non-woven snelverband voor het snel en gemakkelijk kunnen verlenen van eerste hulp.
Het wondsnelverband nr 2 met hechtpleister is een steriel non-woven snelverband voor het verlenen van eerste hulp, met een handige hechtpleister. Het snelverband heeft een hoog absorptievermogen, is sterk, zacht, hypoallergeen en ventilerend. Deze non-woven uitvoering bestaat uit een elastisch windsel met een non-woven niet-verklevend wondkussen. Het wondkussen bestaat uit 70% viscose en 30% polyester. Het geheel is gecomprimeerd gevouwen.
Door de kleine maat zeer geschikt voor gebruik bij kinderen.
Het wondsnelverband nr. 2 is voorzien van een elastisch windsel en een niet verklevend kompres. Aan beide zijde is het wondsnelverband nr. 2 voorzien van hechtpleister.
Eigenschappen van het wondsnelverband nr. 2
HACCP hechtpleister met extra kleefkracht voor het vastzetten van verbanden. 5 meter lang en...
In uw medicijnkast mag een goed anti-muggenmiddel niet ontbreken. En dat geldt zeker voor uw...
Verbandschaar met kunststof handvat voor het knippen van verbanden op maat en kleding te...
Snelverband nr. 3 - 10 x 12 cm. Het snelverband nr. 3 is een gerold model voor het verlenen...
De EHBO verbanddoos Kind is een gemakkelijke en zeer complete verbanddoos speciaal voor het...
De EHBO koffer verzegeling is voor het verzegelen van uw EHBO koffer of verbanddoos. Wanneer u...
Heeft u regelmatig wondjes aan de vingers of tenen? Dan mag een vingerpleister niet ontbreken....
De wondpleister waterafstotend is met name geschikt voor de gebruiker die veel in contact komt...