

Deze alcoholdoekjes zijn per stuk verpakt in een handig doosje van 100 stuks. De alcoholdoekjes zijn ideaal om de huid te ontsmetten voor een injectie. Maar kan natuurlijk ook perfect worden gebruikt voor het ontsmetten van bijvoorbeeld uw pincet!
Deze alcoholdoekjes zijn doordrenkt met 70% isopropyl alcohol en zijn per stuk verpakt. De alcoholdoekjes zijn speciaal ontworpen om gladde en niet-poreuze oppervlakken als ook medisch materiaal te reinigen en voor tussentijdse desinfectie van kleine oppervlakken.
Daarnaast zijn deze alcoholdoekjes zeer geschikt om de huid te ontsmetten alvorens u een injectie zet. Door dat de isopropyl alcohol snel verdampt heeft u hiervan geen last wanneer u prikt in de huid!
Kenmerken:
Deze desinfecterende lotion is voor uitwendig gebruik. Druppel de lotion niet in de wond, maar...
Zet gaaskompressen of verband gemakkelijk vast met deze smalle hechtpleister. De hechtpleister...
Zet gaaskompressen of verband gemakkelijk vast met deze hechtpleister. De hechtpleister heeft...
Heeft u een EHBO tas Sport & Fun en is deze niet meer compleet? Schaf dan een compleet...
Deze wegwerp overall is blauw van kleur en uitgevoerd in de maat XL. De wegwerp overall is...
Zelfklevend windsel 4m x 8cm. Het zelfklevend windsel wordt gebruikt voor verbandfixatie op...
Dit kompres van 5 x 5 cm is zeer geschikt voor het gebruik bij wondverzorging. Het kompres is...
Deze oogspoelfles met wandhouder en pictogrambord van Cederroth is wereldwijd het meest...