Elastisch windsel - 400 x 8 cm. Het elastisch windsel 400 x 8 cm en bestaat uit 40% viscose en 60% polyamide. Het windsel is olie-, vet- en zweetbestendig, ademend en heeft een middellange rek van circa 100%. Hierdoor is dit windsel bij uitstek geschikt voor bijvoorbeeld een wonddrukverband.
Het elastisch windsel en bestaat uit 40% viscose en 60% polyamide. Het windsel is olie-, vet- en zweetbestendig, ademend en heeft een middellange rek van circa 140%.
Elastische windsels hebben standaard een lengte van 4 meter en zijn in diverse breedtematen verkrijgbaar van 4 cm tot 10 cm. De maat van het elastisch windsel 400 x 8 cm is uitstekend geschikt voor verwondingen aan de armen en benen. De smallere windsels worden toegepast op vingers en handen.
Kenmerken van het elastisch fixatiewindsel - 400 x 8 cm:
Een niet verklevend absorberend wondkompres, welke bestaat uit 70% viscose en 30% polyester....
Snelverband nr. 2 - 8 x 10 cm. Het snelverband nr.2 is een gerold model voor het verlenen van...
De wondpleister waterafstotend is met name geschikt voor de gebruiker die veel in contact komt...
Dit brandwondenkompres heeft een afmeting van 10 cm bij 10 cm. Door zijn compacte verpakking...
Een niet verklevend absorberend wondkompres, welke bestaat uit 70% viscose en 30% polyester....
De EHBO koffer A heeft een uitgebreide vulling en is geschikt voor bedrijven en/of afdelingen...
Heeft u een EHBO koffer B en is deze niet meer compleet maar de EHBO koffer nog wel...