

Het metalline kompres van 8 x 10 cm is een kiemvrij en glad kompres voorzien van een aluminium laagje. Ideaal voor gebruik bij schaafwonden en brandwonden. Dit kompres mag niet ontbreken in uw EHBO verbandkoffer.
Het metalline kompres 8 x 10 cm kunt u gebruiken om brandwonden en schaafwonden af te dekken. Het metalline kompres is gemaakt van sterk vocht opnemend materiaal en is aan één zijde voorzien van een aluminium laagje. Door dit laagje aluminium plakt het niet aan de wond. Dit maakt het metalline kompres zeer geschikt voor gebruik bij brandwonden en schaafwonden.
Het metalline kompres 8 x 10 cm kan u direct op brandwonden of schaafwonden aanbrengen. Bepaal eerst of het metalline kompres 8 x 10 cm groot genoeg is voor de wond. Is het kompres te klein? Dan adviseren wij u gebruik te maken van een metalline kompres 10 x 12 cm welke u natuurlijk ook altijd voordelig bij ons kunt bestellen.
Bij het aanbrengen van het metalline kompres is het natuurlijk zeer belangrijk dat u de zilverkleurige zijde van het metalline verband op de wond aanbrengt. Vervolgens kunt u met een elastisch windsel het kompres fixeren en op zijn plaats houden.
Het metalline kompres 8 x 10 centimeter mag niet ontbreken in uw EHBO verbandkoffer! Standaard zit een metalline kompres niet in een EHBO verbandkoffer. Wij adviseren u dan ook altijd hiervan enkele los te bestellen en toe te voegen aan uw verbandkoffer. Wanneer u van elke maat 2 tot 3 stuks toevoegt weet u zeker dat u in geval van nood nooit misgrijpt!
Het metalline kompres is niet alleen los te bestellen maar ook in een voordeelverpakking van 10 stuks!
Deze desinfecterende lotion is voor uitwendig gebruik. Druppel de lotion niet in de wond, maar...
Heeft u een EHBO koffer en is deze niet meer compleet maar de EHBO koffer nog wel...
Deze alcoholdoekjes zijn per stuk verpakt in een handig doosje van 100 stuks. De...
Deze nitril handschoenen zijn zeer geschikt voor het veilig en hygiënisch onderzoeken van...
Een mitella is een driekante doek die dichtgeknoopt om de nek gehangen wordt, met als doel de...
HACCP hechtpleister met extra kleefkracht voor het vastzetten van verbanden. 5 meter lang en...
Deze nitril handschoenen zijn zeer geschikt voor het veilig en hygiënisch onderzoeken van...
Deze verbanddoek wordt door professionele hulpverleners gebruikt bij het behandelen van wonden...