Elastisch windsel - 400 x 6 cm. Het elastisch windsel 400 x 6 cm en bestaat uit 40% viscose en 60% polyamide. Het windsel is olie-, vet- en zweetbestendig, ademend en heeft een middellange rek van circa 100%. Hierdoor is dit windsel bij uitstek geschikt voor bijvoorbeeld een wonddrukverband.
Het elastisch windsel en bestaat uit 40% viscose en 60% polyamide. Het windsel is olie-, vet- en zweetbestendig, ademend en heeft een middellange rek van circa 140%.
Elastische windsels hebben standaard een lengte van 4 meter en zijn in diverse breedtematen verkrijgbaar van 4 cm tot 10 cm. De maat van het elastisch windsel 400 x 6 cm is uitstekend geschikt voor verwondingen aan de vingers en handen. De bredere windsels worden toegepast op armen en benen.
Kenmerken van het elastisch fixatiewindsel - 400 x 6 cm:
De Advil Liquid caps 200 werkt tot 2 maal sneller dan gewone ibuprofen 200mg tabletten. Dit...
De Barikos oogspoelfles met 620 ml gamma gesteriliseerd water. Hierdoor is de oogdouche...
Deze nitril handschoenen zijn zeer geschikt voor het veilig en hygiënisch onderzoeken van...
Dit brandwondenkompres heeft een afmeting van 10 cm bij 10 cm. Door zijn compacte verpakking...
Om een verstuiking wordt meestal een drukverband aangelegd, waarbij synthetische watten worden...
Dit kompres van 5 x 9 cm is zeer geschikt voor het gebruik bij wondverzorging. Het kompres is...
Een mitella is een driekante doek die dichtgeknoopt om de nek gehangen wordt, met als doel de...
Wondsnelverband nr. 1 - 4 x 6 cm (steriel). Het wondsnelverband met hechtpleister is een...