

Salvequick Pleisterdispenser HACCP geschikt voor 2 vullingen en gevuld met 70 verschillende HACCP pleisters. De HACCP pleisters zijn in de pleisterautomaat per stuk verpakt, erg hygiënisch en gemakkelijk! De pleister kan met 1 hand op de wond worden geplakt.
Salvequick Pleisterdispenser geschikt voor 2 vullingen gevuld met 70 verschillende HACCP Pleisters. De HACCP pleisters zijn in de pleisterautomaat per stuk verpakt, erg hygiënisch! De pleister kan met 1 hand op de wond worden geplakt.
De pleisterdispenser Salvequick HACCP is het meest verkocht in combinatie met onze voordelige EHBO-koffers. Pleisterdispensers en EHBO-koffers gaan vaak samen omdat het vaak niet wenselijk is dat voor elk klein wondje de EHBO-koffer erbij wordt gepakt en daardoor onnodig wordt geopend.
Grote voordeel van een pleisterdispenser: altijd pleisters bij de hand! Hang de dispenser op een goed bereikbare plek, zodat iedereen er makkelijk bij kan. U kunt met één hand de pleister uit de dispenser trekken. Hierbij ontstaat er meteen een zelfklevend vlak, waardoor de pleister netjes en hygiënisch aan te brengen is. De pleisterdispenser is navulbaar.
Inhoud van de pleisterdispenser Salvequick:
1 x Pleisterdispenser
70 x Verschillende HACCP pleisters
1 x Sleutel om na te kunnen vullen
Eigenschappen pleisterdispenser:
Deze pleisterdispenser is gevuld met 4 verschillende pleisters. In totaal bevat de...
Salvequick Pleisterdispenser geschikt voor 2 vullingen en gevuld met 40 Textielpleisters en 45...
Deze pleisterdispenser is gevuld met 4 verschillende pleisters. In totaal bevat de...
Deze HACCP Verbandkoffer is samengesteld volgens de huidige verbandrichtlijnen en is door Het...
Deze pincet van roestvrijstaal om bijvoorbeeld splinters uit de huid te verwijderen. De pincet...
De EHBO koffer verzegeling is voor het verzegelen van uw EHBO koffer of verbanddoos. Wanneer u...
In deze kwalitatief hoogwaardige EHBO rugtas BHV zitten de EHBO materialen overzichtelijk...
Elastisch windsel - 400 x 8 cm. Het elastisch windsel 400 x 8 cm en bestaat uit 40% viscose en...
Dit kompres van 5 x 9 cm is zeer geschikt voor het gebruik bij wondverzorging. Het kompres is...