

Hold-A-Ring evacuatietouw geschikt voor kinderen en ouderen die begeleiding of houvast nodig hebben ten tijde van een ontruiming. Het evacuatietouw is met 10 kleurrijke wasbare ringen geschikt voor ontruiming van 20 personen.
Doordat het lint tussen de ringen extra breed is loopt u niet het risico zoals bij andere aanbieders op het losscheuren van het lint tussen de ringen!
Ideaal hulpmiddel voor een veilige evacuatie van peuters, kleuters en ouderen die begeleiding of houvast nodig hebben bij een ontruiming. Ook te gebruiken bij dagelijkse uitjes; zo maakt u de kleuters en peuters meteen ook vertrouwd met het gebruik.
De ring is groot genoeg voor twee handen, het koord bestaat uit een 10 tal ringen waardoor 20 personen kunnen worden meegenomen.
Voordelen:
Het evacuatietouw is zeer geschikt om in te zetten bij kinderdagverblijven, gastoudergezinnen, peuterspeelzalen, BSO en bij zorginstellingen.
Zet gaaskompressen of verband gemakkelijk vast met deze smalle hechtpleister. De hechtpleister...
De wondpleister waterafstotend is met name geschikt voor de gebruiker die veel in contact komt...
Dit kompres van 5 x 5 cm is zeer geschikt voor het gebruik bij wondverzorging. Het kompres is...
Heeft u regelmatig wondjes aan de vingers of tenen? Dan mag een vingerpleister niet ontbreken....
Snelverband nr. 3 - 10 x 12 cm. Het snelverband nr. 3 is een gerold model voor het verlenen...
Dit kompres van 10 x 10 cm is zeer geschikt voor het gebruik bij wondverzorging. Het kompres...
Met deze start set van Sterillium Desinfectie lotion 500 ml met handpompje kunt u direct...
Dit kompres van 5 x 9 cm is zeer geschikt voor het gebruik bij wondverzorging. Het kompres is...